ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
 • адреса
  Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com
 • Добредојдовте на GORMEET

  Барате GORMEET индустрии дизајнирани производи на групата.

  Ние сме една од водечките производителот на удар калапи производи и производител на производи од пластични маси се користи во различни пазарот и индустриски апликации.

  Прочитај повеќе

  Јавете ни се

  (+86) 760 88832244
  • 78308a641
  • 78308a641

  Објект & Опрема

  Нашата фабрика зафаќа површина од 33,500㎡with четири згради, објекти се опремени

  со четири четири-приказна згради по 25 години на раст. 30 удар калапи

  Машини 12 шприцмашини 18 за ладење машини 2 фрезови машини

  Прочитај повеќе >>
  • f829da03

  СПОСОБНОСТ

  Како искусен производител удар лиење, ние може да го направи тешка работа која

  други производители не може да се заврши. Ние може да се претвори вашиот дизајн во вистински

  на готовиот производ, исто така, може да се претвори друга обработка на пластични производи за да свират

  калапи производи, особено да имаат способност да се справи со посебен облик

  и неправилни дел линија на производи.

  ~ Дел тежина од 100 g до 35kg

  ~ Дел големини до 1,2 метри ширина и должина од 3m

  ~ Опсег Дел ѕид со дебелина од 1mm да 8мм

  Прочитај повеќе >>
  WhatsApp Online Chat !