За нас - Gormeet пластични производи копродукции, Ltd
ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
 • адреса
  Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com
 • Gormeet пластични производи копродукции,ltd has been manufacturing blow molding products over 25 years in South of China, we owned two blow molding factories with a total of 50 blow molding machines from small size to extra large size. We are sure we could serve customers with enough capacity, short lead time, competitive cost, and better quality.

  Gormeet произведува удар калапи производи за водечките компании во повеќе пазари од било кој друг удар творец. Имаме инженери со повеќе од 20 години на искуства кои можат да обезбедат удар лиење решение за пазарот на подолу индустрии:

  Хардверски Имаме произведени илјадници случаи алатка, се златни снабдувач на Стенли, Blacke & Decker години.

  -Traffic со безбедноста обележувачи, конуси, барикади

  -Automotive

  -Спортско и рекреација.

  -Housewares

  -Indoor и отворено мебел

  -Toys

  -Lawn и градина

  -Seating и столови

  -Marine

  -Medical и нега

  -Sporting стоки

  -Други индустрии производи 

  8372ba81

  Секој клиент барање или полу-клиентите, нашата широка искуство во дизајн и производство на удар лиење случаи пластична алатка и сопствени удар лиење производи ќе биде предност за вас во било која фаза на вашиот проект.

  Довербата доаѓа од професионални, ние сме водечки производител на удар лиење производи и производител на пластични производи употреба во различни на пазарот и индустриски апликации. 

  Контактирајте не за Излиен решенија.


  WhatsApp Online Chat !