Контакт - Gormeet пластични производи копродукции, Ltd
ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
 • адреса
  Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com
 • Gormeet пластични производи копродукции, ООД

  адреса

  Dutou индустриска зона, S

  Окружниот outh, Zhongshan

  Сити, Гуангдонг, Кина.

  Е-пошта

  Sales@gormeet.com

  Juan.zou@gormeet.com

  телефон

  Тел: +86 760 88832244

  Тел: +86 760 23333979

  Факс: 0760-88894504

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?

  Испратете ја вашата порака:


  WhatsApp Online Chat !