Објект & Опрема - Gormeet пластични производи копродукции, Ltd
ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
 • адреса
  Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com
 • Нашата фабрика зафаќа површина од 33,500㎡with четири згради, објекти се опремени со четири четири-приказна згради по 25 години на раст. 

  · 30 удар машини

  · 12 шприцмашини

  · 18 Ладење машини

  · 2 фрезови машини

  · 3 CNC гравирање машини

  · 9 Автоматско Материјал / боја Мешалки

  · 38 Транспорт фидер

  Ние удар на производи со увезени машини, одговара на бојата со colorimeter; контрола на дебелината на ѕидот со детектор дебелина на ѕид.

  Gormeet (2)

  Постојат 30 удар машини во нашата фабрика и уште 20 удар машини во нашиот брат фабрика која е 20 минути од Gormeet. Капацитет на производство не е проблем за нас.


  WhatsApp Online Chat !