ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
 • адреса
  Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com

  Внатрешна и надворешна опрема

  Оваа категорија ги вклучува не-поделен удар лајсни производи, како што се: соба за багаж Овој лесен-за-се соберат отворено барака за складирање може да се стави било каде во двор или палуба каде што е потребна за складирање. отворено барака за складирање градина има наклон покрив. Совршено за чување на вашиот тревник опрема, спортска опрема, и патио мебел, оваа барака е разноврсна и издржливи. Пет производи од преносни кабини за голем отворен куќи куче, имаме потребните тенди и прибор за најдобро одговараат на вашите лична определба ...

   Украсениот Екстериер Опции
  • 1. виножито од бои
  • 2. Прилагодено логото Плоча со лиен
  • 3. Подигната Буквите
  • 4. Целосно прилагодено Капак шуплина Плоча
  • 5. Редење Функција

  детали за производот

  Оваа категорија ги вклучува не-поделен удар лајсни производи, како што се:

  соба за багаж

  Овој лесен-за-се соберат отворено барака за складирање може да се стави било каде во двор или палуба каде што е потребна за складирање. отворено барака за складирање градина има наклон покрив. Совршено за чување на вашиот тревник опрема, спортска опрема, и патио мебел, оваа барака е разноврсна и издржливи.

   

  производи миленичиња

  Од преносни кабини за голем отворен куќи куче, имаме потребните тенди и додатоци за најдобро одговараат на вашите лични потреби, големината и клима на вашиот двор. Без разлика на тоа каков вид на домашно милениче имате, секој стил си има различни големини, па можете да се избере соодветна голема или мала куче куќа за вашето домашно милениче.

  На иновативни Миленичиња Менувач чекор и рампата нуди миленици нежна падина што го прави лесен за нив да се постигне софи, кревети, и многу повеќе. Тоа е направена од издржлив лиен пластика и доаѓа во избор на опции во боја. Тепих е пренослив и е машина се перат. Посветени на удобноста и сигурноста на вашите миленици, подобрување на квалитетот на живот за вас и вашиот четири нозе пријатели со помош на домашно милениче опрема.

   

  мраз во градите

  Како градите мраз, двоен ѕид покрива создаде супериорен изолација. Можете да ја прилагодите големина, боја, дебелина на ладилникот.

   

  Пиење фонтани пластични делови, пластични врати, пластични цевки, пластични тркала, итн ..

   

   

   

  Pictures for Reference

  WhatsApp Online Chat !