Пловечки Сончевиот систем - Gormeet пластични производи копродукции, Ltd
ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
  • адреса
    Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
  • Јавете ни се на
    +86 760 88832244
  • Испратете ни @
    Sales@gormeet.com

  • WhatsApp Online Chat !