ISO 9000: 2008 сертифицирана фабрика
Поврзете се со нас:
 • адреса
  Dutou индустриска зона, Јужна округ, Zhongshan Сити, Guangdon
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com
 • Page not found, Please Back Home

  Стапи во контакт

 • адреса
  Dutou индустриска зона, област Јужна, Zhongshan Сити, Гуангдонг, Кина.
 • Јавете ни се на
  +86 760 88832244
 • Испратете ни @
  Sales@gormeet.com