ISO 9000: 2008 Fabrika Certified
Lidhu me ne:
 • Adresë
  Dutou Zona Industriale, South District, Zhongshan City, Guangdon
 • Na telefononi në
  +86 760 88832244
 • Mail @
  Sales@gormeet.com
 • Mirë se vini në GORMEET

  Duke kërkuar për grupin e produkteve të industrive GORMEET engineered.

  Ne jemi një prodhues kryesor i produkteve derdhur goditje dhe produkteve prodhues plastike të përdorur në një shumëllojshmëri të tregut dhe aplikimet industriale.

  Lexo më shumë

  na telefononi

  (+86) 760 88832244
  • 78308a641
  • 78308a641

  Facility & Pajisje

  Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 33,500㎡with katër objekteve, objektet janë të pajisura

  me katër ndërtesa katërkatëshe Pas 25 vjet të rritjes. 30 derdhur goditje

  Makina 12 Injeksion derdhur makina 18 Machines ftohjes 2 Freza CNC

  Lexo më shumë >>
  • f829da03

  MUNDËSINË

  Si një prodhues me përvojë goditje derdhur, ne mund të bëjmë punë të vështirë që

  prodhues të tjerë nuk mund të përfundojë. Ne mund të kthehet dizajnit tuaj në një e vërtetë

  përfundoi produkt, gjithashtu mund të kthehet produkte të tjera të përpunimit plastike për të hedhur në

  Produktet e derdhur, sidomos kanë aftësinë për t'u marrë me formë të veçantë

  dhe produkte të parregullt pjesë e linjës.

  ~ Pesha Pjesa nga 100g në 35kg

  ~ Madhësive Pjesa deri në 1.2 milion të gjerë dhe 3m të gjatë

  ~ Pjesa muri varg trashësi nga 1mm në 8mm

  Lexo më shumë >>
  WhatsApp Online Chat !