Rreth Nesh - Gormeet Produkte plastike Co, Ltd
ISO 9000: 2008 Fabrika Certified
Lidhu me ne:
 • Adresë
  Dutou Zona Industriale, South District, Zhongshan City, Guangdon
 • Na telefononi në
  +86 760 88832244
 • Mail @
  Sales@gormeet.com
 • Gormeet Produkte plastike Co,ltd has been manufacturing blow molding products over 25 years in South of China, we owned two blow molding factories with a total of 50 blow molding machines from small size to extra large size. We are sure we could serve customers with enough capacity, short lead time, competitive cost, and better quality.

  Gormeet prodhon produkte derdhur goditje për kompanitë kryesore në shumë tregje se çdo thërrmohet tjetër goditje. Ne kemi inxhinierë me më shumë se 20 vjet të përvojave të cilat mund të japin goditje derdhur zgjidhje për tregun e industrive më poshtë:

  Hardware- Ne kemi prodhuar mijëra raste mjet, ne jemi furnizuesi artë e Stanley, blacke & Decker për vite me rradhë.

  Delineators -Traffic safety-, Cones, Barricades

  Automobilistikë

  -Sport & Recreation.

  -Housewares

  Mobilje -Indoor dhe natyrë

  -Toys

  -Lawn & Garden

  -Seating dhe Chairs

  -Marine

  -Mjekësore dhe kujdes

  -Mallrave sportive

  Industries -Të tjera produkte 

  8372ba81

  Çdo klient apo kërkesë gjysmë-klient, përvojën tonë të gjerë në projektimin dhe prodhimin e lëndëve plastike mjet derdhur goditje dhe produktet e derdhur me porosi goditje do të jetë një pasuri për ju në çdo fazë të projektit tuaj.

  Besimi vjen nga profesional, ne jemi një prodhuesi kryesor i produkteve derdhur goditje dhe produkteve plastike prodhues përdorim në një shumëllojshmëri të tregut dhe aplikimet industriale. 

  Na kontaktoni për Goditje formohem Solutions.


  WhatsApp Online Chat !