Aftësi - Gormeet Plastic Products Co., Ltd
ISO 9000: 2008 Fabrika Certified
Lidhu me ne:
 • Adresë
  Dutou Zona Industriale, South District, Zhongshan City, Guangdon
 • Na telefononi në
  +86 760 88832244
 • Mail @
  Sales@gormeet.com
 • Ajo që  jemi të aftë të bëjmë?

  Si një prodhues me përvojë goditje derdhur, ne mund të bëjmë punë të vështirë që prodhuesit e tjerë nuk mund të përfundojë. Ne mund të kthehet dizajnit tuaj në një produkt të vërtetë të përfunduar, gjithashtu mund të kthehet produkte të tjera të përpunimit plastike për të hedhur në produktet e derdhur, sidomos kanë aftësinë për t'u marrë me formë të veçantë dhe të produkteve të parregullta pjesë e linjës.

  ~ Madhësive Pjesa deri në 1.2 milion të gjerë dhe 3m të gjatë

  ~ Pesha Pjesa nga 100g në 35kg

  ~ Pjesa muri varg trashësi nga 1mm në 8mm

  ~ Colors janë selectable, dy ngjyra formohem në një kohë në dispozicion

  ~ Një shumëllojshmëri e materialeve në dispozicion

  ~ E përfshirë në metal ose plastike fut

  ~ Moulds, duke përfshirë edhe duke lëvizur slides, plug-ndihmuar dhe pin-format

  ~ Ndryshimi metodë tjetër të përpunimit plastik për defekt myk

  ~ Gjeni një zgjidhje për pjesë të veçanta formë

  ~ Një ekip të dedikuar, e angazhuar për të përsosmërisë

   

  Digital Image
  moulds

  Shih procesin më poshtë e cila tregon se si ne punojnë jashtë një produkt

  Zhvillimi i konceptit .Receive dhe ndihma të projektimit

  .Confirm vizatim

  .Engineering dhe CNC zvogëlimin

  .Making moulds dhe fixtures

  Miratimi .Material dhe përputhen me ngjyra

  shtënë parë ka dhe shkon mostër

  .Assembly, ujdisje dhe paketimi

  mbështetja .Logistics

  mirëmbajtjen Mold

  Shërbimi .Personal / Shërbimet pas-shitjes

   

  Materiali që ju zgjidhni dhe procesi i projektimit dhe inxhinierike ne zhvillimin e do të varet nga faktorë të ndryshëm kritike, duke përfshirë fleksibilitet, ngurtësi, 
  compressibility, kujtesës, dhe të udhëtimit. 
  Ju nuk keni për t'u shqetësuar në lidhje me post-përpunimit, si dhe, për produktet e derdhur goditje, një produkt nuk është një produkt i përfunduar kur del nga myk, ka një shumë e zvogëlimin, shpimit dhe prerja punë për të bërë, Gormeet zgjedhin të përdorin makina për të përfunduar punët në mënyrë për të punuar jashtë shpejt dhe në mënyrë efektive, kjo gjithashtu në masë të madhe rrit kapacitetin e prodhimit tonë, zvogëlon numrin e produkteve të dëmtuar, dhe rrit kënaqësinë e konsumatorit.

  WhatsApp Online Chat !