Facility & Pajisje - Gormeet Produkte plastike Co, Ltd
ISO 9000: 2008 Fabrika Certified
Lidhu me ne:
 • Adresë
  Dutou Zona Industriale, South District, Zhongshan City, Guangdon
 • Na telefononi në
  +86 760 88832244
 • Mail @
  Sales@gormeet.com
 • Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 33,500㎡with katër objekteve, objektet janë të pajisura me katër ndërtesa katërkatëshe Pas 25 vjet të rritjes. 

  · 30 Goditje derdhur Machines

  · 12 Injeksion i derdhur Machines

  · 18 Machines ftohjes

  · 2 Freza CNC

  · 3 gdhendje CNC Machines

  · 9 Automatik material / color Blenders

  · Ushqyes 38 pompimit

  Ne goditje e produkteve me makinat e importuara, të përputhen me ngjyra me colorimeter; kontrolluar trashësi mur me detektor trashësi mur.

  Gormeet (2)

  Ka 30 goditje derdhur makina në fabrikën tonë dhe një tjetër 20 goditje makina derdhur në fabrikën e vëllait tonë e cila është 20 minuta larg nga Gormeet. Kapaciteti i prodhimit nuk është një problem për ne.


  WhatsApp Online Chat !