ISO 9000: 2008 Fabrika Certified
Lidhu me ne:
 • Adresë
  Dutou Zona Industriale, South District, Zhongshan City, Guangdon
 • Na telefononi në
  +86 760 88832244
 • Mail @
  Sales@gormeet.com

  pajisjet e brendshme dhe te jashtme

  Kjo kategori përfshin goditje mbulesave produktet un-ndarë, të tilla si: depo Kjo easy-to-mblidhen derdhur magazinimit në natyrë mund të vendoset kudo në oborrin e shtëpisë ose kuvertë ku e magazinimit është e nevojshme. Kasollja natyrë magazinimit kopsht ka një çati PJERRET. Përkryer për ruajtjen e pajisjeve tuaj lëndinë, veshje sportive, dhe mobilje Patio, kjo derdhur është i gjithanshëm dhe të qëndrueshme. Manar produkteve nga kabina portative të shtëpive të mëdha në natyrë qen, ne kemi awnings nevojshme dhe pajisje që i përshtaten më mirë perso tuaj ...

   Formohem Options jashtme
  • 1. ylber të ngjyrave
  • 2. Custom Logo Plate me formohem
  • 3. Lettering Raised
  • 4. Custom Full Lid zgavër Plate
  • 5. Stacking Feature

  Detail Product

  Kjo kategori përfshin mbulesave produktet un-ndahet goditje, të tilla si:

  Dhomë magazinimi

  Kjo easy-to-mblidhen magazinimit derdhur në natyrë mund të vendoset kudo në oborrin e shtëpisë ose kuvertë ku e magazinimit është e nevojshme. Kasollja natyrë magazinimit kopsht ka një çati PJERRET. Përkryer për ruajtjen e pajisjeve tuaj lëndinë, veshje sportive, dhe mobilje Patio, kjo derdhur është i gjithanshëm dhe të qëndrueshme.

   

  produktet e përkëdhelur

  Nga kabina portative për të shtëpive të mëdha në natyrë qen, ne kemi awnings nevojshme dhe pajisje që i përshtaten më mirë nevojave tuaja personale, madhësinë dhe klimën e oborrit tuaj. Pa marrë parasysh se çfarë lloji të përkëdhelur që ju keni, secili stil ka një shumëllojshmëri të madhësive, kështu që ju mund të zgjidhni një shtëpi të përshtatshme mëdha apo të vogla qen për manar tuaj.

  Pet Gear inovative Hapi dhe Ramp ofron kafshe një pjerrësi të butë që e bën të lehtë për ta për të arritur sofas, shtretër, dhe më shumë. Kjo është bërë nga plastike të qëndrueshme formohem dhe vjen në opsione Select Color. Qilim është i lëvizshëm dhe është makinë lahet. Angazhuar për komoditetin dhe sigurinë e kafshët tuaja, për të përmirësuar cilësinë e jetës për ju dhe miqtë tuaj me katër këmbë me ndihmën e Pet Gear.

   

  Ice Gjoks

  Si një gjoks akull, mbulon me dy-mur krijuar izolimin superiore. Ju mund ta rregulloje madhësinë, ngjyra, trashësia e frigorifer.

   

  Pirja e burimeve pjesë plastike, dyer plastike, tuba plastike, rrota plastike, etj ..

   

   

   

  Pictures for Reference

  WhatsApp Online Chat !