ISO 9000: 2008 Fabrika Certified
Lidhu me ne:
 • Adresë
  Dutou Zona Industriale, South District, Zhongshan City, Guangdon
 • Na telefononi në
  +86 760 88832244
 • Mail @
  Sales@gormeet.com

  dok ski jet dhe shpejtësia anije dok

  Gormmeet Jet Ski dok është më i përshtatshëm ashensor Jet Ski për përdoruesit motoçikletë, ajo do të vazhdojë Jet Ski formë duke u ndryshkur, të pista, dhe korrozioni. Ju nuk do të duhet për të tërhequr ski jet nga uji, kur ajo duhet të mbahet, lahen, dhe pikturuar. • Nuk Ruajtja tarifë • Lehtë për të mbledhur dhe për të çmontimit • Kostoja e shtrëngim dhe veshin mirë • Drive në dok A Jet Ski bankën e të akuzuarve është e lehtë për një motoskaf për të përzënë në bankën e të akuzuarve anije ose valëpritës për të lejuar qasje të lehtë dhe heqjen e ujore. Materiali i ...

   Formohem Options jashtme
  • 1. ylber të ngjyrave
  • 2. Custom Logo Plate me formohem
  • 3. Lettering Raised
  • 4. Custom Full Lid zgavër Plate
  • 5. Stacking Feature

  Detail Product

  Gormmeet Jet Ski dok është më i përshtatshëm ashensor Jet Ski për përdoruesit motoçikletë, ajo do të vazhdojë Jet Ski formë duke u ndryshkur, të pista, dhe korrozioni. Ju nuk do të duhet për të tërhequr ski jet nga uji, kur ajo duhet të mbahet, lahen, dhe pikturuar.

   • Nuk Ruajtja tarifë
   • Easy to assemble and disassemble
   • Cost of constriction and wear well
   • Drive on dock

   A  Jet Ski bankën e të akuzuarve  është e lehtë për një motoskaf për të përzënë në bankën e të akuzuarve anije ose valëpritës për të lejuar qasje të lehtë dhe heqjen e ujore. Materiali i bankën e të akuzuarve është HDPE, dok ski jet kanë sipërfaqen nonskid ecur me një sistem të lehtë hekurudhor rrëshqitje për të lejuar motoskaf përzënë në dhe rrëshqitje në ujë, ajo gjithashtu sigurohuni që ajo mund të jetë nisur me sukses nga një person. 

  Nuk është dok tradicionale të thatë është një anije tërhequr së bashku dhe të lidhur në pozitë, ajo përdoret për të përzënë anije për një ruajtje të thatë për një ruajtje afat të shkurtër apo të gjatë. Makinë në bankën e të akuzuarve është projektuar për t'u vendosur në ujë për një kohë të gjatë

   

   

  WhatsApp Online Chat !